Kaip įgalinti kūrėjo parinktis "Android"? | | level1.lt

Parinktis android. „Samsung Galaxy S9“ įgalinkite kūrėjo parinktis „Android“

Pasirinkimas, kaip teikiami pranešimai

Atsiliepimai Kaip įjungti kūrėjas funkcijos jūsų "Android" telefone arba planšetiniame kompiuteryje Šiais laikais daug žmonių perka parinktis android telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Ne tik jie parinktis android tokius prietaisus bendraujant su savo artimuosius tuos, šie žmonės taip pat nori, kad naudoti įvairių parinktis android ir funkcijų, kurios yra įtraukta sistemose šie dalykėliai.

Labiausiai patyrę vartotojai taip pat yra žaisti aplink su tokius telefonus.

parinktis android variantai schemose

Parinktis android net suteikia galimybę tokius prietaisus kūrėjo pasirinktis. Leidžiančios programuotojo pasirinktys "Android" įrenginyje galėsite įjungti USB derinimo funkciją savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Su šia funkcija, programas, įdiegtas jūsų kompiuteryje gali būti susieti su įrenginiu naudojant USB jungtį. Ši funkcija labai svarbu Išplėstinė gudrybės kaip įsišaknijimui savo įrenginį arba realizavimas, be kita ko.

Pranešimų valdymas „Android“ įrenginyje

Kitas privalumas leidžiančios programuotojo pasirinktys yra, kad jūs turite galimybę išjungti arba net pagreitinti telefoną animacija. Šios animacijos paprastai vyksta kiekvieną kartą, kai norite pereiti iš vienos programos į kitą, kuri yra įdiegta į prietaisą. Jungimo atveju paprastai užima daug laiko.

Net galite netikrą GPS vietą kai kūrėjo parinktis yra įjungtas. Naujokai individualiai rekomenduojama ne žaisti aplink parinktis android šiais parametrais, nors, jei jie ne iki galo suprasti sąvoka leidžia tokia parinktis android. Jei tai parinktis android, jums turėtų prisiminti numatytuosius parametrus, taip, kad galite parinktis android jį atgal į viršų, jei kas nors negerai, o jūs bandote įjungti kūrėjas pasirinktis planšetiniu kompiuteriu arba telefonu.

„Samsung Galaxy S9“ įgalinkite kūrėjo parinktis „Android“

Yra keli būdai, kaip padaryti šią funkciją įjungti telefoną. Būdų, kaip skiriasi skirtingų versijų "Android".

  1. Be prekybos centrų
  2. Galite išjungti visus į sąrašą įtrauktos programos pranešimus.
  3. Užsidirbti pinigų internetiniais numeriais

Jei jūsų "Android" kūrėjas telefono versija 5. Norėdami tai padaryti, jums reikės atverti meniu pagrindiniai parametrai įrenginio.

Balso parametrai

Jums reikia bakstelėti ją taip, kad jums bus pateiktas kitas funkcijas. Po to, jums reikės pradėkite slinkti žemyn, kol pamatysite parinktis android planšetinį kompiuterį" arba "apie telefoną" parinktį.

Jūs turite parinktis android, bakstelėkite. Jums turėtų bakstelėdami jį tol, kol bus parodytas pranešimas "Jūs jau kūrėjas". Šis parinktis android bus jums žinoti, kad jau įjungėte savo planšetiniame kompiuteryje ar telefone android vystymo galimybes.

Kaip įgalinti kūrėjo parinktis „Android“?

Jums nereikės tikrai nerimauti skaičių čiaupai, kad tu padarei, nes bus pranešimą, kuriame bus rodomi ekrane dėl kiek daugiau čiaupai jums reikia padaryti siekiant sudaryti meniu "Android" kūrėjas. Tačiau jei jūsų "Android" kūrėjas telefonų 4.

koks laikas geriau dirbti dvejetainiais opcionais

Tačiau vis dar galite tai padaryti parinktis android "Android" telefono kūrėjas. Štai žingsniai, kuriuos galite padaryti, kad "Android" programų kūrėjo įrankiuose parinktis android gerai žinomų įrenginių. Samsung Galaxy S5 telefonas 1-as žingsnis Jums reikės Norėdami pasiekti telefono parametrus bakstelėkite meniu parametrai.

Jak wyłączyć Opcje Programisty Debugowanie USB ? Galaxy S7 Samsung

Po to, Užuot ieškojus "apie telefoną" parinktį, turėsite ieškoti "apie prietaisą" parametrą. Kai jūs jį rasti, reikia paliesti.

8 mažiau žinomi „Android“ triukai

Šiuo metu "Android" programų kūrėjų įrankius jau buvo atrakinta. Po to, jums reikia bakstelėti "apie telefoną".

Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba.

Parinktis android šiuo metu dar nematysite "kompiliacijos numerį" kaip "Android" versija 5. Tokiu atveju jums turėtų surasti "Programinė parinktis android informacijos" ir bakstelėdami ant jo.

parinktis android

Tai leis jums žinoti, kad "Android" programų kūrėjo įrankiai buvo atrakinta. Vienas HTC M8 telefono 1-as žingsnis Su šią markę ir modelį telefoną, jums reikia atverti savo nustatymų meniu.

Visos TEMOS

Po to turėtų ieškoti "Apie" ir bakstelėkite ją. Telefone android vystymo yra 2. Atlikite šiuos veiksmus, kad turėtų būti laikomasi šiai įmonei. Turėsite bakstelėkite laukelį, kuris parinktis android jos dešinėje pusėje ir įsitikinkite, kad žalia varnelė pasirodys tokios dėžutės viduje.

Tai reiškia, kad kūrėjo parinktis jau įjungta.