Nuorodos kopijavimas

Prekybos biblioteka. Virtualus turas 360° po Klaipėdos apskrities viešąją I.Simonaitytės biblioteką

Mieli skaitytojai, iki balandžio 27 dienos visoje Lietuvos teritorijoje paskelbtas karantinas.

koks valiutos kurso nepastovumas

Nurodyto termino metu lankytojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu. Parengėme atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus: Ką daryti, jei norite grąžinti pasiskolintas prekybos biblioteka Visą parą grąžinti pasiskolintas knygas galite į knygų grąžinimo dėžę, esančią prie bibliotekos vartų.

prekybos biblioteka kaip uždirbti pamm sąskaitas

Ar yra galimybė pasiskolinti knygas į namus? Norint pasiimti knygas, reikia, kad skaitytojo pažymėjimas būtų registruotas I. Simonaitytės bibliotekoje.

Į Pradžią Svarbi informacija dėl ribojimų karantino metu Svarbi informacija dėl ribojimų karantino metu Dalintis Prekybos biblioteka ką tik pasibaigė Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdis. Aptarta esama situacija. Spręsti pagrindiniai normalų gyvenimą užtikrinantys klausimai. Išlikite ramūs. Apgyvendinimo koordinatorius neturintiems galimybės izoliuotis namuose — Agnė Grabauskienė, el.

Jei pamiršote skaitytojo pažymėjimą šiais metais perregistruoti, tai padaryti galite telefonu Bibliotekos darbuotojai operatyviai pildys knygomatą naujomis knygomis. Kviečiame pasinaudoti šia paslauga!

prekybos biblioteka

Ką daryti jei turiu Libis skaitytojo pažymėjimą, tačiau nesu registruotas I. Simonaitytės bibliotekoje ir noriu pasinaudoti Prekybos biblioteka Libis skaitytojo pažymėjimą galite užregistruoti patys nuotoliniu būdu per www.

kortelių gyvenimą uždirbti internete be investicijų pasirinkimo galimybių vaidmuo finansų rinkose

Turite prisijungti prisijungimo vardas - Jūsų skaitytojo pažymėjimo numeris, slaptažodis - Jūsų Pavardė arba Jūsų sugalvotas, jei keitėtesekantis žingsnis - įeiti į savo profilį ekrano viršuje Jūsų Vardas Pavardėpasirinkti bibliotekų sąrašo peržiūrą, kuriose esate prisiregistravęs -usi ir rasite mygtuką prekybos biblioteka naujoje bibliotekoje".

Pasirinkę iš sąrašo Klaipėdos apskrities viešąją I. Simonaitytės biblioteką pateikite užklausą užsiregistruoti.

5 vaikų auklėjimo principai

Jūsų užklausa bus įvykdyta per 1 d. Ar knygomate esančios knygos dezinfekuojamos?

2020 metų pajamos internete be investicijų parodo tendencijų liniją

Taip, visos knygos nuolat, ne tik karantino metu, yra dezinfekuojamos bibliotekos dezinfekavimo kameroje. Biblioteka turi ir nuolatos knygų dezinfekcijai naudoja ozono generatorių.

Vilnius Publikuota: m. Rugsėjo mėn. Prekybos centro erdvėse naujai duris atvėrusiame salone įrengta originali baldinių plokščių biblioteka, kurios dėka klientai patogiai apžiūrės ir rinksis interjero medžiagas.