Mokslininkai atrado dvigalvį ryklį

Prekyba rykliais

Turinys

  • Baltas uždarbis internete
  • Dėl ryklių žvejybos ir prekybos iš ryklių gautais produktais draudimo - Online petition
  • Ir Baltijoje gyvena rykliai, kuriuos reikia saugoti - level1.lt

  Rykliai: medžioti ar saugoti? Ši suma netrukus turėtų gerokai pranokti pelną, gaunamą iš kontroversiškai vertinamos prekybos ryklių pelekais.

  prekyba rykliais nesąžiningai užsidirbti pinigų

  Prieš gyvybiškai svarbių ekosistemos dalyvių — ryklių — medžioklę kovojantys mokslininkai meta ekonominį argumentą: iš gyvų ryklių kasmet visame pasaulyje prekyba rykliais mln. Laisvai savo prekyba rykliais aplinkoje gyvenantys rykliai — vertingas turizmo elementas. Remiantis naujausio tyrimo rezultatais, rykliai vandenynuose greit prekyba rykliais verti kur kas daugiau nei sriubos pavidalu prabangių restoranų lėkštėse, rašo nbcnews.

  kaip padaryti internetinę

  Kanados Britų Prekyba rykliais universiteto Žuvininkystės ekonomikos tyrimų lauke besispecializuojantis mokslininkas, būsimasis šios srities mokslų daktaras ir tyrimo autorius Andrés Cisneros-Montemayoras skelbia dar vieną prekyba rykliais prieš ryklių medžioklę — gyvi jie atneša kur kas didesnė ekonominę naudą. Tyrėjų komanda išanalizavo 70 interneto svetainių duomenis iš 45 šalių, kad galėtų palyginti, kiek kiekvienoje jų uždirbama iš ryklių žūklės ir kiek iš įvairių formų ryklių ekoturizmo.

  Šiuo metu iš ryklių ekoturizmo per metus visame pasaulyje uždirbama mln.

  • Internetinės pajamos per mėnesį 50
  • Rykliai: medžioti ar saugoti? - LRT
  • Gerai žinomi ir patikimi brokeriai
  • Mokslininkai atrado dvigalvį ryklį - level1.lt
  • Apie akvariumą Apie akvariumą Tik įžengus pro prekybos ir laisvalaikio centro MEGA pagrindinio įėjimo duris, dėmesį iš karto patraukia jūrinis akvariumas.

  Šis sektorius laikomas ypač perspektyviu — skaičiuojama, kad per ateinančius 20 metų pelnas iš ryklių ekoturizmo turėtų padvigubėti ir siekti mln. Tuo metu nors iš ryklienos per metus šiuo metu uždirbama mln. Kiekvienais metais kontroversiškai vertinamos ryklių pelekų industrijos poreikiams patekinti sumedžiojama apie 38 mln.

  Iš pelekų Azijoje gaminama delikatesu laikoma sriuba. Dažnai sumedžioti rykliai su nupjautais pelekais negailestingai išmetami atgal į vandenyną nusibaigti.

  prekyba rykliais

  Vis dėlto ekonominis prekyba rykliais nėra vienintelis, skatinantis ryklių saugojimą. Mokslininkas pabrėžia, kad šie gyvūnai — gyvybiškai svarbus vandenyno ekosistemos elementas. Rykliai, maitindamiesi senstančių ar lėtesnių žuvų populiacijomis, padeda išlaikyti sudėtingų maisto grandinių balansą.

  prekyba rykliais atsiliepimai apie robotų darbą dvejetainėse opcijose

  Tai reguliuoja žuvų populiacijų gausą. Išnaikinus ryklius, ši delikati ir jautri sistema gali kaip mat sužlugti, aiškina mokslininkas.