Kriptovaliuta Archives - Apie Investavimą Paprastai

Phx kriptovaliuta

kaip užsidirbti pinigų lažyboms demo sąskaitoje

FNTT krečia kriptovaliutų milijonieriaus P. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba FNTT atlieka ikiteisminį tyrimą dėl kriptovaliutų kasimą vykdančio Pauliaus Aršausko galbūt šešėlinės veiklos.

phx kriptovaliuta

BNS žiniomis, kratos atliekamos Pauliaus Aršausko įmonėje. Jis bei dar vienas įmonės vadovas byloje turi specialiųjų liudytojų statusą. Įtarimai dėl šešėlinės veiklos jiems phx kriptovaliuta būti pareikšti, kai bus įvertinti pirminiai procesinių veiksmų metu bitcoin keitiklis duomenys ir nustatyta tiksli valstybei padaryta žala, skelbia FNTT.

phx kriptovaliuta nusipirkite bitcoin iš kortelės be patikrinimo

Pirminiais duomenimis, Vilniuje veikianti phx kriptovaliuta pelninga kriptovaliutų bitkoinų bitcoin ir eterio ethereum išgavimo veikla užsiimanti bendrovė nuo mokesčių administratoriaus galėjo slėpti tikrąjį veiklos mastą phx kriptovaliuta gaunamas pajamas. Ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos phx kriptovaliuta ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo organizuoja ir jam vadovauja Generalinė prokuratūra. Pasak FNTT, tai vienas pirmųjų ikiteisminių tyrimų Lietuvoje, kai tiriamos aplinkybės, susijusios su kriptovaliutų išgavimu ir galbūt slepiama apyvarta.

Artimiausiu metu FNTT organizuoja susitikimus su įstatymų leidėjais, teisėsaugos ir mokesčių administratoriais, žiniasklaidos atstovais.

Ar Kriptovaliutų rinka pasiekė dugną? Bitcoinas, Ethereum, Litecoin, Ripple, Neo - Kriptovaliuta

Susitikimų metu bus plačiau diskutuojama apie kriptovaliutas ir jų galimą panaudojimą nusikalstamose schemose.