Deklaruoti pajamas ir susigrąžinti GPM šiemet padės elektroninio deklaravimo vedlys

Pajamų internetu

Turinys

  Pamirškite pilkąsias deklaracijų formas: štai kaip nuo šiol atrodys pajamų deklaravimas Vaida Kalinkaitė-Matuliauskienė, LRT. Šiemet deklaruoti pajamas bus gerokai lengviau, tikina Valstybinė mokesčių inspekcija VMI.

  Pažyma apie pajamas — ir internetu, ir paštu Atnaujinimo data: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Pajamų internetu finansų ministerijos toliau — VMI informuoja, kad pažymą apie savo pajamas nuo šio pavasario galima gauti neiškėlus kojos iš namų.

  Tokių pažymų gyventojams dažniausiai prisireikia norint pasinaudoti lengvatomis užsienyje, pavyzdžiui, tėvams mokant už vaikų mokslus kitose šalyse.

  emitento pasirinkimo galimybė būdas užsidirbti padorių pinigų

  VMI kasmet vidutiniškai paruošia 4 tūkst. Papildžius taisykles atsirado ir trečias - elektroninis būdas, kai prašymą galima pateikti per Pajamų internetu VMI.

  Ši naujovė turėtų ypač nudžiuginti gyvenančiuosius užsienyje, tai pat gyventojus, kurie pajamų internetu savo laiką ir mėgsta tvarkyti dokumentus el. Nuo šiol jie prašymus dėl pažymos išdavimo jau gali teikti ir el.

  noriu nusipirkti bitcoin

  Norėčiau akcentuoti, kad gyventojai pajamų internetu atidūs ir teisingai nurodytų adresą, kuriuo tikisi sulaukti pažymos", - sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė — Šnirienė. VMI atkreipia dėmesį, kad pajamas deklaruoti privalantis gyventojas pajamų internetu gaus tik tuomet, jei bus tinkamai pateikęs metinę pajamų deklaraciją.

  nuostabūs variantai

  Iš viso Mano VMI teikia 10 paslaugų skirtų vien fiziniams asmenims. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

  pajamų internetu pvm už pasirinkimo galimybių naudojimą

  Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija Asta Bursova, tel.