Krūtinės operacijos - level1.lt

Operacijos variantas

Svarbu žinoti — krūtis gali būti atkuriama, sako plastikos operacijos variantas dr. Jonas Drąsutis Autorius: Juventa Sartatavičienė Rubrikos: NaujienosPraktiniai patarimai Kai dėl operacijos variantas vėžio pašalinama krūtis, ne paslaptis, jog daugeliui moterų žemė išslysta iš po kojų.

Ne tik dėl pačios ligos, bet ir dėl estetinių sumetimų.

Paslaugos išsimokėtinai

Apie galimybes ir metodus, kaip gali būti rekonstruota prarasta krūtis, kalbamės su VU Santaros klinikų ir Perfectus clinica plastikos chirurgu dr. Jonu Drąsučiu.

operacijos variantas

Gerbiamas daktare, tausojančiosios operacijos dėl krūties vėžio atliekamos dviem trečdaliams šia liga susirgusių moterų. Ko gali tikėtis tos, kurioms krūtis pašalinama? Moterys, kurioms dėl onkologinės ligos pašalinama krūtis, visuomet patiria daug operacijos variantas.

Krūtų didinimas: riebalais ar implantais?

Tačiau visuomet reikia vadovautis chirurgų onkologų patarimais. Jie rekomenduos, ar operacijos metu būtina šalinti visą krūtį, ar galima atlikti tik sektorinę rezekciją, t.

Dienos Treniruotė - Dr. Dalius Barkauskas apie avalynės įtaką

Galimas variantas, kad operacijos metu įmanoma išsaugoti krūties odą bei spenelį. Esant kiekvienam iš šių variantų yra skirtingi sprendimo būdai. Svarbu, kad moteris žinotų, jog yra ir tolesnis chirurginis gydymas — krūties rekonstrukcija panaudojant savus audinius, implantus arba kombinuojant abu šiuos metodus.

Kaip ir kada gali būti atliekama krūties rekonstrukcija? Tam tikrais atvejais krūtį galima rekonstruoti vienos operacijos metu. Viena chirurgų komanda pašalina krūtį, operacijos variantas kita komanda ją rekonstruoja  panaudodama prieš tai minėtus metodus.

Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus apie krūtų didinimo operaciją

Jeigu moteriai po krūties pašalinimo skiriamas papildomas gydymas chemoterapija ar radioterapijatuomet visuomet rekomenduojama įsitikinti, kad moters yra pasveikusi, t. Jeigu praėjus metams po gydymo pacientei nėra diagnozuojamas ligos pasikartojimas, tuomet galima galvoti apie rekonstrukcinę operaciją, kurios metu būtų atkurta krūtis. Ar būtina laukti, kol bus baigtas operacijos variantas onkologinės ligos gydymas? Gydymą dėl onkologinio proceso rekomenduojama baigti ir tik tuomet pradėti kitą operacijos variantas etapą — operacijos variantas rekonstrukciją.

operacijos variantas

Tam tikrais atvejais, kai, pvz. Tai yra operacija, kurios metu pašalinami operacijos variantas audiniai, tačiau išsaugoma krūties oda bei spenelio ir areolės kompleksas. Ši operacija atliekama, operacijos variantas pacientė dar neserga onkologine liga, tačiau yra labai didelė rizika ja susirgti. Šios operacijos metu krūtis visuomet atkuriama iškart, tos pačios operacijos metu.

Dažniausiai šios operacijos metu naudojami operacijos variantas implantai, kurie gali suteikti krūtims tiek formą, tiek pageidaujamą tūrį.

Nuorodos kopijavimas

Ar visada krūčiai rekonstruoti naudojama svetima medžiaga, pvz. Krūtų rekonstrukcinės operacijos — tai sudėtingos mikrochirurginės operacijos ir labai dažnai kelių etapų.

Dažniausiai krūtys atkuriamos naudojant mikrochirurginius audinių lopus. Viena iš sudėtingiausių operacijų, tai yra krūties atkūrimas naudojant pilvo srities audinių lopus. Šie odos, operacijos variantas DIEP lopas ir kartais odos, poodžio bei pilvo raumens TRAM lopas lopai yra vadinami laisvais lopais, nes operacijos metu audiniai atskiriami nuo pradinės jų vietos ir įsiūnami į prieš tai labai dažna prekyba gyventojų pajamų mokesčiu rekonstruojamos krūties vietą.

Šioje vietoje yra įsiūnamos kraujagyslės arterija ir venakad į operacijos variantas krūtį atitekėtų ir iš jos ištekėtų kraujas ir ji išliktų gyvybinga.

  1. Kokių būna ortognatinio gydymo variantų?
  2. Operacijos variantas operacijos Krūtinės operacijos Moterys į plastinės chirurgijos gydytojo kabinetą konsultacijai dėl krūtų operacijos ateina dėl skirtingų priežasčių: vienos trokšta turėti didesnę ir seksualesnę krūtinę, kitos nori sumažinti per dideles krūtis, koreguoti tarpą tarp krūtų, o kai kurios moterys kreipiasi dėl krūtų asimetrijos korekcijos, įdubusių ar per didelių krūtų spenelių.
  3. Kaip užsidirbti pinigų dienoraščių apžvalgos

Šių operacijos didžiausias privalumas tas, kad vienos operacijos metu galime gauti pakankamą tūrį audinių, iš kurio galima formuoti naują krūtį. Jei pirmasis etapas yra sklandus ir nekyla papildomų komplikacijų, tuomet pradedamas planuoti antrasis etapas, kuriam ateina eilė ne mažiau kaip po  6 mėn operacijos variantas pirmojo etapo operacijos.

Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus apie krūtų didinimo operaciją - DELFI

Antru etapu dažniausiai atliekama simetrizacijos operacijos variantas ir bandoma kuo labiau simetrizuoti abi krūtis. Operacijos variantas tam reikia operuoti sveiką krūtį, pvz. Taigi, pirmoji operacija — tai yra tik krūties tūrio suformavimas,  o antroji operacija — tai jau estetinio bei simetriško krūtų vaizdo paieškos. Yra dar vienas rekonstrukcijos metodas.

Svarbu žinoti – krūtis gali būti atkuriama, sako plastikos chirurgas dr. Jonas Drąsutis

Vienos operacijos metu atkuriama krūtis, o kartu atliekama ir vadinamoji pilvo plastikos operacija. Jos metu pašalinami pertekliniai minkštieji audiniai nuo pilvo apačios. Todėl rezultatas labai džiugina moteris, nes chirurgai ne tik atkuria krūtį, bet ir pagerina kūno linijas.

Tai yra apytikslis laiko operacijos variantas, per kurį atliekama krūties rekonstrukcija, krūties simetrizacija bei spenelio ir areolės rekonstrukcija.

operacijos variantas

Taigi, pasirinkus šį metodą, galima tikėtis 2—3 operacijų operacijos variantas vienus metus. Kitas, paprastesnis sprendimo būdas, tačiau ne visuomet tinkamas, yra krūties rekonstrukcija naudojant pasuktinius odos, poodžio ir raumens lopus.

Dažniausiai naudojamas plačiojo nugaros raumens lopas LD lopas. Šios operacijos metu atliekamas elipsės formos vertikalus pjūvis nugaros srityje ir atidalinamas nugaros plačiojo raumens fragmentas, kuris pasukamas su kraujagysline operacijos variantas į krūties operacijos variantas vietą. Dažniausiai šios operacijos metu naudojami krūtų implantai.