Doleris ir toliau didėja dėl gerų duomenų

Nfp parinktys

Trumpai tariant, NFP iš esmės yra sąmoningumas vaisingumui. Jį sudaro įvairūs metodai, padedantys jums įgyti žinių apie jūsų vaisingumą ir moko jus, kaip skaityti natūralius ženklus, kuriuos jūsų kūnas padeda jums nustatyti, kurios mėnesio dienos, kurioms esate nėščia nesvarbu. Natūralus šeimos planavimas apima gimstamumo kontrolės metoduskuriems nereikia medikamentų, fizinių priemonių ar chirurgijos, kad negalėtum pastoti.

LIVE NFP: 167th Non-Farm Payrolls Coverage

Kaip veikia NFP? Natūralus šeimos planavimas priklauso nuo jūsų vaisingumo. Per mėnesio ciklą moters kūne įvyksta keletas pasikeitimų. Norint dirbti NFP, turite sužinoti apie natūralų jūsų organizmo funkcionavimą, kad galėtumėte išsiaiškinti, kada esate ovuliacija ir labiausiai vaisinga gali būti pastojusi. Stebėdami pokyčius, vykstančius jūsų kūne, galite planuoti, kai turėtumėte ir nfp parinktys turėti lytinių santykių priklausomai nuo NFP tikslo. Kiekvienas natūralaus šeimos planavimo metodas veikia šiek tiek kitaip.

Kuo nfp parinktys natūralus šeimos planavimo metodas? Šiuo metodu galite stebėti ciklo trukmę paprastai su "CycleBeads" ir teigti, kad neturite lyties per savo vaisingiausias mėnesio dienas. Bazalinio kūno temperatūros metodas: šiuo metodu kiekvieną rytą naudodami specialų termometrą, kai pirmą kartą atsibundate, nustatydami pradinę temperatūrą. Po to, nfp parinktys atliksite šiuos veiksmus ir įtrauksite savo rodmenis, keletą mėnesių jūsų vaisingumo modelis turėtų būti aiškesnis.

Tai gali padėti nustatyti, nfp parinktys turėtumėte ar neturite lytinių santykių. Billings metodas : šis metodas nurodo, kaip patikrinti ir stebėti savo gimdos kaklelio gleivių pokyčius. Tai gali būti naudinga, nes jūsų gimdos kaklelio gleiviai per visą menstruacinį ciklą keičiasi patikimais būdais.

opciono ir dvejetainio opciono skirtumas

Simptoterminis metodas: taikant šį metodą, jūs derinate kitus NFP metodus. Taigi, patikrinkite savo gimdos kaklelio gleives, paimkite bazinę kūno temperatūrą ir sekite ciklo ilgį. Kaip efektyvus yra natūralus šeimos planavimas?

Toliau pateikiamas nfp parinktys NFP metodų efektyvumo lygis: Tipiškas naudojimas: nuo 77 proc. Iki 88 proc. Norint, kad natūraliai šeimos ta variantas būtų veiksmingiausias, jūs ir jūsų partneris turėtų visiškai suprasti pasirinktą NFP metodą.

Jūs abu turite palaikyti vieni kitus, būti pasiryžę natūraliai planuoti šeimos gyvenimą nfp parinktys seksualiai susilaikyti ar naudoti kontracepciją vaisingiausiais laikais. Jūs taip pat turite būti pasirengę stebėti ir diagnozuoti vaisingumo požymius. Jei aš naudoju NFP, kokius pakeitimus man reikia ieškoti?

nfp parinktys užsidirbti pinigų internete 2020eurų

Natūralūs šeimos planavimo metodai reikalauja stebėti ir stebėti konkrečius jūsų kūno pokyčius. Šis procesas padės jums prognozuoti, kada esate labiausiai vaisingas ir galbūt pasimatysi. Gimdos kaklelio gleivės: nfp parinktys gimdos kaklelio gleivių buvimas, spalva ir storis gali pasakyti, kokie pokyčiai vyksta jūsų kūne. Pasibaigus laikotarpiui, turėtumėte turėti "sausas dienas" be gimdos kaklelio gleivių.

Nfp parinktys metu negalėsite pastoti. Sudaroma daugiau gleivių dažnai drumstas ar balkšvas spalvos ir lipnusnes artėja prie to laiko, kada būsite ovuliacija. Šiuo metu turite būti abstinenciu arba naudoti atsarginę kontracepciją, jei nenorite nfp parinktys. Tiesiai prieš ovuliaciją turėtumėte pamatyti labiausiai gleivių.

Natūralus šeimos planavimas (NFP)

Tai paprastai skaidrus, slidžias ir lengvai plinta pirštais. Tai yra tada, kai esate labiausiai vaisingas. Jei šiuo metu turite lytinių santykių, galbūt norėsite naudoti prezervatyvąkempinę ar moterišką prezervatyvąkad negalėtumėte pastoti.

Bazinės hawala brokeriai temperatūra: prieš pradedant ovuliaciją, jūsų bazinė kūno temperatūra paprastai yra nuo 96 iki 98 laipsnių. Ovuliacija pakils šiek tiek paprastai mažiau nei vienas laipsnis.

Kadangi temperatūros pokyčiai yra tokie maži, reikia naudoti specialų nfp parinktys kūno termometrą kuris skirtas nustatyti nfp parinktys temperatūras. Jei kiekvieną dieną, praėjus keliems mėnesiams įrašysite savo bazinę temperatūrą, geriau suprasite, kada būsite vaisingas. Apskritai labiausiai tikėtina, kad pastojote dienas prieš temperatūros pakilimą ir vieną dieną po to. Kai jūsų temperatūra yra aukštesnė mažiausiai tris dienas, jūsų nėštumo galimybės yra daug mažesnės. Kodėl žmonės renkasi natūralų šeimos planavimą?

Kai kurios poros pasirinko NFP dėl religinių priežasčių arba taip pat kaip ir asmeniškai. Galite pasirinkti NFP, nes jaučiatės patogiau, naudodami natūralų gimstamumo kontrolės metodą, kuris neturi šalutinio poveikio. Kiti žmonės gali kreiptis į natūralų šeimos planavimą, nes jie yra alergiški medžiagoms, naudojamoms tokiuose įtaisuose kaip IUDimplantaidiafragmos ar prezervatyvai nors yra latekso be prezervatyvųtaip pat poliuretano.

Kai kurios moterys gali nuspręsti dėl natūralios šeimos planavimo, nes jos negali naudoti hormonų gimstamumo kontrolės. Ar natūralus šeimos planavimas nepatariamas kai kuriems žmonėms?

nfp parinktys

Nors NFP yra daug pranašumų, tai gali būti ne geriausias visų moterų gimimo kontrolės variantas. Tai yra keletas priežasčių. Pradžioje natūralus šeimos planavimas užima daug laiko ir pastangų kiekvieną dieną.

Turite prisiminti stebėti menstruacinio ciklo dienas ir nurodyti temperatūrą ir arba gimdos kaklelio gleives. Dėl to gali būti sunku tiksliai nustatyti kiekvieną mėnesį tam tikrą laiką, kurį esate derlingas.

Navigacija

Jūsų mėnesinių ciklą gali paveikti daug veiksnių. Stresas, pavargęs ar sergantis gali sukelti jūsų ciklo pokyčius. Infekcijos ar peršalimai, dėl kurių žemos temperatūros karščiavimas gali turėti įtakos jūsų bazinei kūno temperatūrai, todėl jūsų temperatūra tą mėnesį gali neatspindėti nuo bendro vaisingumo modelio.

Nors natūralus šeimos planavimas yra veiksmingas, šis metodas gali būti išplėstinės dvejetainių opcijų strategijos geriausias nfp parinktys, jei nėštumo prevencija yra labai svarbi dėl sveikatos priežasčių, nfp parinktys kurios nfp parinktys būti nėštumas, arba dėl to, kad nesate pasirengęs turėti vaiko. Ką reikia apsvarstyti, ar ketinate naudoti NFP Vaisingumo supratimas ar natūralūs šeimos planavimo metodai reikalauja mokymų, įsipareigojimų, drausmės ir ryžto, kad būtų kuo veiksmingesni.

Jūs ir jūsų partneris turi turėti galimybę bendrautipasitikėti nfp parinktys bendradarbiauti tarpusavyje.

Doleris ir toliau didėja dėl gerų duomenų

Kadangi NFP neapsaugo jus nuo lytiškai plintančių infekcijųtaip pat turėtumėte būti stabilūs, nfp parinktys santykiai. Nors natūraliai šeimos planavimo metodai paprastai yra nebrangūs ir nereikalaujama, kad apsilankytumėte su savo gydytojukad būtų kuo efektyvesnis, turėtumėte atlikti savo tyrimus ir galbūt gauti specializuotą mokymą.

Jie gali nfp parinktys jums stebėti, kad įsitikintumėte, jog tai darote teisingai, ir kad jūs teisingai interpretuosite savo kūno ženklus ir vaisingumo modelį.

Žodis iš: NFP yra puikus ir įgalinantis natūralus gimstamumo kontrolės metodas, kuris gali būti naudojamas norint nustatyti, ar seksas gali sukelti nėštumą, ar ne. Atminkite, kad sperma gali gyventi jūsų kūne iki savaitės.

T3SA3000-NFP - Near Field Probe Set, Teledyne LeCroy

Jei turite lytinių santykių be gimdymo kontrolės iki septynių dienų prieš ir vieną ar dvi dienas po ovuliacijos, turite didesnę tikimybę pastoti. Žinokite, kad jūsų pirmoji užduotis, susijusi su natūraliu šeimos planavimu, yra susipažinti su menstruaciniu nfp parinktys ir tada pradėti planuoti vaisingumo modelius. Būkite kantrūs, nes šis stebėjimas gali trukti keletą mėnesių ir šiuo metu turi atsarginį kontracepcijos planą.

Be to, atminkite, kad jei visiškai ar patikimai nesilaikysite pasirinkto NFP metodo nurodymų, tai gali būti daug mažiau veiksmingas. Tiesa, praktika Nfp parinktys gali būti ne tokia patikima, kaip kitos giminės kontrolės formos. Tai sakant, jei esate įsipareigojęs stebėti ir įrašyti savo nfp parinktys informaciją, galite mėgautis daug didesnėmis sėkmės normomis. Galite rasti mobiliųjų programų, skirtų padėti jums įvertinti naudingumą.

nfp parinktys prekyba rykliais

Šaltiniai: Evans C. Gyventojų reikalų biuras. Related Content.