Kauno moters užimtumo informacijos centras

Moters kursas

pamm investuoti 2020 m pinigai internetu pinigai internetu

Vietoj moters kursas. Norint mokėti dalimis, 2 mokėjimai po 99 eur.

Smurtas prieš moteris artimoje aplinkoje yra reikšminga visuomenės problema bei prigimtinių žmogaus teisių pažeidimas.

Pirmas mokėjimas dabar, o kitas po 4 sav. Prisijungus dabar, pakviesime į slaptą mokymų grupę, kurioje rasi pasiruošimo moters kursas.

moters kursas

Kursas prasidės vasario 4d. Štai ką tu gausi: Susipažinsite su unikalia psicho-seksualine moters sandara bei moteriškais energetiniais centrais ir diagnozuosite jų moters kursas, atliksite moters kursas jų veikimo analizę, sužinosite kaip jie šiuo metu dirba aktyvūs ar yra užblokuoti bei už ką jie atsako ir kuo yra blokuojami.

užeiga ok brokeris tinklo pajamos internete be investicijų

Jas išbandysime jau užsiėmimo metu; Eur vertė Gausite unikalias meditacijas, skirtas tiek šių energetinių centrų harmonizavimui, tiek moteriškumo pažadinimui. Kaip pyktį, nerimą ir baimęs transformuoti į meilę ir pasitenkinimą.

Vyks tiesioginės transliacijos kartus per savaitę.

ką užsidirbti pinigų naujųjų metų proga

Įrašai liks uždaroje mokymų grupėje, todėl galėsite žiūrėti jums patogiu metu. Moters kursas ir datos kada vyks tiesioginės transliacijos, bus paskelbtos mokymų grupėje prieš prasidedant kursui.

Kaip turi atrodyti ir elgtis moteris, norėdama PRITRAUKTI VYRŲ DĖMESĮ? (5 paslaptys)

Štai nenuginčijamas faktas: šie mokymai yra viskas ko reikia MOTERIAI, kad sukurtumėt vidinės laimės ir išorinės materijos kupiną gyvenimą, kuriame pašalinant vidinius blokus apie santykius, moteriškumą ir įdiegiant sėkmės įsitikinimus, turėtumėt visišką ramybę, laimę ir pilnatvę santykiuose, finansuose ir pritraukiant naujas galimybes. Spauskit Į krepšelį dabar ir gaukit visa tai už žemiausią moters kursas.

Į krepšelį.

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto EQ lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai moters kursas, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra moters kursas beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.