Daugybė papildomų modulių bei paslaugų

Modulis galimybėms

Pirmieji mišraus mokymosi moduliai: Interaktyvesnis būdas studijuoti Pirmieji mišraus mokymosi moduliai: Interaktyvesnis būdas studijuoti Šių modulis galimybėms pavasario semestro studijas Vilniaus universitete VU praturtino alternatyvi studijų modulis galimybėms forma — mišraus mokymosi angl.

modulis galimybėms kaip užsitikrinti pinigus iš brokerio

Modulis galimybėms toks būdas, kai studijose derinami tradicinis ir nuotolinis mokymo si stiliai. Ir nors universitete toks būdas dar tik skinasi kelią, o didžioji dalis vykdomų modulių organizuojami tradicine auditorine forma, virtuali mokymosi aplinka VMA ir mišraus mokymosi modulių teikiami privalumai, tikimasi, paskatins ir daugiau dėstytojų įsitraukti ir pritaikyti dėstomus dalykus. Renata Bikauskaitė pripažino, kad parengti išskirtinį modulį ją paskatino noras efektyviau ir įdomiau skaityti savo kursą.

modulis galimybėms kaip galiu užsidirbti pinigų sąskaitoje

Tuo tarpu, dr. Modulių rengėjai džiaugiasi, modulis galimybėms ruošiant kursus modulis galimybėms įgyvendinimo formai, jie buvo paskatinti permąstyti ir patobulinti struktūrą, tikslą, studijų ir vertinimo metodus. Teko labiau įsigilinti ir į kartais dėstytojus dar vis gąsdinančias VMA modulis galimybėms. Abu rengėjai pažymėjo, kad nerimauti nevertėtų: VU Elektroninių studijų ir egzaminavimo centras ESEC ir Studentų akademinių reikalų skyrius organizuoja kelių lygių VMA mokymus, kuriuose dėstytojai yra supažindinami su sistemos galimybėmis ir mišraus mokymosi modulio rengimo metodika bei įvairiomis subtilybėmis.

pirkti bitcoin per kortelę

Anksčiau tiems, kas paskaitų nelankydavo, būdavo lengviau. Ir atvirkščiai: matydavau, jog nemažai jų apgailestaudavo negalėdami dalyvauti paskaitose, o dabar jie turi galimybę labiau įsigilinti į medžiagą, darydami atitinkamas užduotis, ją labiau įsisavinti.

binarinių opcionų metodas kriptovaliutos algoritmas

Taip pat dabar galiu objektyviau įvertinti savo studentus, nes matau, kas dirba, o kas ne, kaip dirba. Paprasčiau su jais kontaktuoti, palaikyti diskusiją. Šiuolaikinis pasaulis sparčiai keičiasi, o mišraus mokymosi būdas sudaro galimybes studentams studijuoti įsitraukus ir taikant modulyje sukurtą mokymosi aplinką, derinant tradicines paskaitas ir seminarus su šiuolaikiniais mokymosi metodais.

Mokslo sriuba: apie levitaciją ir superlaidininkų galimybes

E-studijų plėtra Siekiant didinti studijų tarptautiškumą universitete, metų strateginio veiklos plano strateginėje kryptyje Tarptautinės magistrantūros plėtra, planuojama mišraus mokymosi būdą įgyvendinti rengiamose ir jau įgyvendinamose magistrantūros studijų programose anglų kalba. E-studijos tampa vienu iš tarptautiškumo įgyvendinimo elementų, padedančiu kurti kultūriškai įvairesnę bei studijuojančiajam patogesnę studijų aplinką.

modulis galimybėms vaizdo įrašų parinkčių dirbtuvės

Mišraus mokymosi modulių įgyvendinimu susidomėjusius dėstytojus maloniai kviečiame šiais klausimais kreiptis į Studentų akademinių reikalų skyriaus konsultantę Ingą Modulis galimybėms, tel. Vilniaus universitetas.

modulis galimybėms