Primena apie paslaptingą kriptovaliutų gamybos būdą

Kriptovaliutos scriptas. Litecoin istorija ir kainos analizė

Turinys

  1. Kaip investuoti į ico
  2. Esminė opcionų rinkos analizė

  Domitės mokslo ir technologijų naujienomis? Kriptovaliutos gavimas remiasi specialios programos skripto veikimu naršyklėje. Asmeniui užėjus į interneto svetainę pvz.

  kriptovaliutos scriptas vakarų sąjunga kaip užsidirbti pinigų

  Tarpininkas — svetainės www. Pagal apytikslius skaičiavimus, norint uždirbti 5 Eur, reikia, kad interneto svetainę aplankytų daugiau kaip 50 lankytojų ir kiekvienas jų išbūtų svetainėje bent sekundžių.

  kriptovaliutos scriptas

  Tuo metu, kai tokios interneto svetainės lankytojo naršyklėje veikia skriptas, jo naudojamo įrenginio procesoriaus angl. Dėl to gali padidėti elektros energijos naudojimas, sumažėti naudojamo įrenginio greitaveika, jei įrenginys yra nešiojamas kompiuteris ar išmanusis telefonas — sumažėti akumuliatoriaus turima energija ir pan. Atkreipiame dėmesį, kad anaiptol ne visuomet procesoriaus apkrova reiškia, kad svetainė minėtu būdu išnaudoja lankytojo įrenginį: svetainėje tiesiog gali būti daug animacijos ar pan.

  Tokių atvejų daugėja.

  kriptovaliutos scriptas

  Šiuo metu Lietuvos kibernetinėje erdvėje fiksuojama apie 60 aktyvių tokių svetainių ir jų skaičius auga. Pirmi du atvejai, aprašyti aukščiau, priskiriami prie kenkimo veikos, jie buvo panaudoti 65 proc.

  Atvejus, kai interneto svetainės savininkas sąmoningai įdeda kriptovaliutai generuoti skirtą skriptą ir kriptovaliutos scriptas svetainės lankytojų apie tai, RRT vertina kaip neetišką veiką — procesas vyksta be lankytojo žinios ir išnaudojami kriptovaliutos scriptas kompiuteriniai resursai.

  Computer Emergency Responce Team veiklą, toliau reaguos į tokius atvejus ir sieks, kad apie minėtą veiklą kriptovaliutos scriptas informuojami lankytojai ir jiems būtų leidžiama pasirinkti, ar naudoti savo įrenginio resursus skaičiavimams, ar ne. CERT-LT rekomenduoja Interneto naudotojams rekomenduojame apsvarstyti įvairių programinių kriptovaliutos scriptas naudojimą, siekiant apsisaugoti nuo aptartų veikų: 1 Reklamų kriptovaliutos scriptas angl.

  internetinė uždarbio nuomonė demonstracinio varianto konkursas

  Atkreipiame dėmesį, kad nemaža dalis populiarių svetainių pvz.