Kriptovaliutų burbulas, Kriptovaliutos nėra burbulas, iš tiesų, tradiciniai pinigai yra nieko verti

Tačiau šiandien kriptovaliutos nebėra vien tik skaitmeninės vertės nusakymo priemonė — tai platforma globalių decentralizuotų programų, interneto ateitis, arba Web 3.

Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą Nuoroda nukopijuota aA Nuo šių metų pradžios pasaulyje geriausiai žinoma kriptovaliuta bitkoinai pabrango proc.

Ekonomistai ir rinkos dalyviai įžvelgia besipučiančio burbulo požymius.

kriptovaliutų burbulas

Ši technologija grįsta duomenų šifravimu ir decentralizuotu jų kaupimu. Bitkoinai didesnio visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimo sulaukė — metais.

Artūras Ketlerius Žurnalas IQ Kol vieni prognozuoja neišvengiamą griūtį ir ragina parduoti turimas kriptovaliutas, kiti žada, kad skaitmeninės valiutos visiškai pakeis finansų pasaulio veidą, o jų vertė tik augs.

Ekonomistas sakė, kad dalis kriptovaliutų brangimo yra susiję su augančiu jų žinomumu ir galimybėmis atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Tačiau noras atsiskaityti kriptovaliutomis nebuvo pagrindinė kriptovaliutų burbulas jų kainos šuolio priežastis.

Mačiulio požiūriu.

Kriptovaliutos – ateitis ar burbulas? -- Laikykitės ten su Andriumi Tapinu -- S02E06

Tačiau vartojimas neaugo kriptovaliutų burbulas smarkiai, kiek išaugo kaina. Dauguma keityklų, kurios keičia eurus į bitkoinus, kitų kriptovaliutų nekeičia. Dėl to žmonės perka bitkoiną ir už jį perka kitas kriptovaliutų burbulas.

Naujausi įrašai

Karalevičiaus manymu, naujų kriptovaliutų burbulas yra spekuliacinis. Dar yra aibė kitų kriptovaliutų, kur žmonės nelabai įsigilina, kas kriptovaliutų burbulas jomis slepiasi ir kokie yra jų pranašumai. Manau, čia daugiau lemia lūkesčiai, o ne realus panaudojimas. Karalevičius DELFI sakė, kad dabartinės situacijos korekcija, kitaip tariant, burbulo sprogimas, gali įvykti iki šios vasaros pabaigos arba rudens vidurio.

geriausi dvejetainio varianto atsiliepimai 2020 m uždarbio variantas

Nereguliuojama rinka V. Karalevičius teigė pastebintis vis didesnį kriptovaliutų naudojimą ir Lietuvoje.

kriptovaliutų burbulas

Tuo metu Lietuvos bankas įspėja, jog virtualios valiutos Lietuvoje yra neprižiūrimos ir nereguliuojamos. Centrinis bankas taip kriptovaliutų burbulas pastebėjo, kad šios valiutos yra virtualios ir neturi jokio susiejimo su realiu turtu, jos vertos tiek, kiek jas vertina žmonės ir koks jų poreikis.

kriptovaliutų burbulas dvejetainiai variantai arkhangelske

Karalevičius pastebėjo, kad bitkoinai savo esme labiau panašūs į elektroninį paštą, o ne mokėjimo įstaigose išleidžiamus elektroninius pinigus. Tie, kurie bando investuoti, vis tiek praleidžia pakankamai daug laiko, siekdami suprasti, kaip tai veikia.

kriptovaliutų burbulas