Dėl sukčių lietuvis prarado beveik 75 tūkst. eurų: siūlė investuoti į kriptovaliutas

Investuojant į kriptovaliutą

Man irgi siūlė investuoti į kriptovaliutas. Kaip atpažinti sukčių?

Kriptovaliutos – ar verta investuoti?

Audrius Šapola Sparčiai tobulėjant technologijoms, ne ką lėčiau progresuoja ir sukčiai. Jei anksčiau ilgapirščiai išviliodavo pinigus telefonu pasakodami išgalvotas istorijas apie artimajam nutikusią nelaimę, tai šiandien patiklių žmonių sukčiai ieško žadėdami greitą ir garantuotą finansinę grąžą iš investicijų į kriptovaliutas.

Kaip jie veikia? Gerokai rečiau, bet pasitaiko, kai žmonės investicijomis susidomi pastebėję straipsnius su fiktyviomis žinomų žmonių sėkmingų investicijų istorijomis, skelbiamus naujienų portalus imituojančiuose interneto puslapiuose.

  1. Kur užsidirbti 1000
  2. Paskolos Kriptovaliutos Kriptovaliutos yra naujas reiškinys, kuris prasidėjo metais, kai buvo pradėtas naudoti Bitcoinas.
  3. Kriptovaliutos - ar verta investuoti? Kodėl?

Pasiūlymą investuoti man sukčiai pateikė telefonu. Pašnekovas maloniu balsu prisistatė atstovaujantis bendrovei, teikiančiai investicijų valdymo paslaugas, ir iškart griebė jautį už ragų. Puolė žadėti, kad finansinė grąža yra garantuota ir gali siekti net iki 70 proc.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Supratęs, kad pavyko mane įtraukti į pokalbį, pašnekovas, tarytum atlikęs apšildytojo vaidmenį, informuoja, kad toliau bendrausiu su jo kolega, kuris ir sukurs man investicijų paskyrą. Prasidėjus pokalbiui su antruoju sukčiumi fone pasigirsta klegesys.

Straipsnio pabaigoje taip pat pridedama instrukcija, kaip naudotis kriptovaliutų finansine platforma FB nuotr. Sukčiai vėl ragina investuoti į kriptovaliutas. Šį kartą — prisidengdami Valstybine mokesčių inspekcija VMI. Specialiai sukurtame į lrytas.

Pats jos susikurti negaliu, nes tai padaryti esą pernelyg sudėtinga. Paskyrą tuojau pat sukurs pašnekovas, bet pirmiausia paprašo leisti investuojant į kriptovaliutą būdu prisijungti prie mano kompiuterio.

Kodėl Verta Investuoti į Kriptovaliutas?

Šioje vietoje pokalbį ir pabaigiu tiesiog padėjęs ragelį mandagiai atsisveikinti su jais turbūt vargiai įmanoma. Tad patariu ir jums, jei tik atsidursite panašioje situacijoje: nesileiskite į kalbas, nutraukite pokalbį, jei vėl skambins — užblokuokite numerį.

Sparčiai tobulėjant technologijoms, ne ką lėčiau progresuoja ir sukčiai. Anksčiau ilgapirščiai išviliodavo pinigus telefonu pasakodami išgalvotas istorijas apie artimajam nutikusią nelaimę, o dabar patiklių žmonių sukčiai ieško žadėdami greitą ir garantuotą finansinę grąžą iš investicijų į kriptovaliutas.

Kaip procesas vyksta toliau, žinau iš nukentėjusių banko klientų. Perėmę kompiuterio valdymą sukčiai visų pirma ima rodyti įvairias prezentacijas, kuriose pateikiama informacija apie neregėtai sėkmingas investicijas ir kad dabar investuoti yra palankus metas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Viskas uždirbti didelius pinigus neinvestuojant į internetą, spalvota ir labai įtaigu, todėl po prezentacijos pereinama prie paskyros kūrimo.

Žinoma, tam, kad ji būtų sukurta, būtina pateikti išsamius asmeninius duomenis.

dvejetainiai variantai oscar grind kursų galimybės 1 0

Sukūrus paskyrą atliekama pirma investicija. Sukčiai rekomenduoja pradėti investuoti nedideles sumas ir, prisijungus prie paskyros, stebėti, kaip auga investuoti investuojant į kriptovaliutą.

Rezultato ilgai laukti netenka — augimas būna spartus ir įspūdingas, pvz.

dvejetainių opcionų brokeriai kas tai yra internetinė pajamų peržiūra

Taip, po truputį sužadinamas žmogaus noras užsidirbti daugiau — tūkstančius, o gal net ir dešimtis tūkstančių eurų. Yra buvę atvejų, kai į tokias investavimo aferas žmonės sudėjo visas savo santaupas ir iš artimųjų, draugų ar kaimynų pasiskolintas lėšas.

investuojant į kriptovaliutą pinokio galimybės

Pirmas realus uždarbis, vadinasi, sprendimas investuoti buvo teisingas. Ir tuomet žmogui investuojant į kriptovaliutą nė motais, kai artimieji mėgina paprotinti apie galimai sukčių paspęstus spąstus. Jei būtų sukčiai, pinigų juk nepervestų!

Sukčiai vėl ragina investuoti į kriptovaliutas: šį kartą nusitaikė į VMI

Kadangi investuoti pinigai grįžo greitai ir pavyko lengvai uždirbti žadėtą grąžą, žmonės vėl investuoja ir investuojant į kriptovaliutą įsisuka. Investavimas įprastai tunka kelis mėnesius — viskas komplikuojasi, kai asmuo nusprendžia, kad uždirbtų pinigų jau gana, metas juos atsiimti.

kur užsidirbti pinigų verslo idėjoms dvejetainių opcijų diagramų paaiškinimas

Sukčiai investuojant į kriptovaliutą atlikti pervedimą, bet paprašo pirmiausia sumokėti lėšų atsiėmimo mokestį apie kurį anksčiau nebuvo užsimintao sumokėjus — vėl prašo mokėti. Atsisakius mokėti paslaugos teikėjai dingsta kaip į vandenį, neįmanoma susisiekti nei telefonu, nei el. Bet jei manote, kad sukčių veikimo scenarijus ties investuojant į kriptovaliutą vieta baigiasi, klystate.

investuojant į kriptovaliutą dvejetainiai opcionai pelningi

Skambinantysis pranešė apie išaiškintą sukčių gaują, siūliusią fiktyvias investavimo paslaugas. Jų veikla sustabdyta, vyksta tyrimas.

Kriptovaliutos gali ir paversti milijonieriumi, ir priversti gailėtis

Taigi dabar, kai sukčiai už grotų, yra vilties atgauti prarastus pinigus, tereikia tik susimokėti tam tikrą mokestį Tačiau pats pabendravęs su keliais šio žanro apgavikais galiu paliudyti — jie yra tikri profesionalai. Jie pasižymi neįtikėtina psichologine įtaiga, yra atlikę namų darbus todėl lengvai žongliruoja specifiniais investavimo terminaisveikia nuosekliai ir atkakliai, yra dėmesingi smulkmenoms.

Dėl to ir atsispirti jiems nėra taip paprasta. Investuojant į kriptovaliutą visgi sulaukę pasiūlymo, kuris atrodo pernelyg gerai, kad būtų tiesa, turėtume neprarasti budrumo ir vertinti jį kritiškai. Kaina, kurią gali tekti mokėti susigundžius lengvo uždarbio pasiūlymu, gali būti labai didelė.

Kas yra ICO? Kaip kriptovaliuta surinkti 31 000 000 EURŲ?

Komentaro autorius — Audrius Šapola, SEB banko Prevencijos departamento direktorius Kasdieniai finansai - 07 17 Investuojant į kriptovaliutą internete: arba saugu, arba patogu? Jei norite pamatyti, kaip atrodo kibernetinių sukčių auka, žvilgtelėkite į veidrodį. Nuo piktavalių elektroninėje erdvėje nukenčia įvairūs žmonės — ir studentai, ir bedarbiai, verslininkai ir pensininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai.

Apgavysčių metodai tampa vis įmantresni, sukčiai tobulėja, tad verta prisiminti bendrąsias saugios elgsenos internete taisykles ir apgalvoti, kokių papildomų priemonių reikėtų imtis, kad kaip įmanoma geriau apsisaugotume nuo šių rizikų.