Atidaryti Demo sąskaitą - RoboMarkets

Demonstracinė prekyba. Demonstracinės ir Realios CFD ir Forex Sąskaitos Atidarymas

Turinys

  pinigų uždirbimo dvejetainiais opcionais esmė mobilusis bitcoinas

  Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie SEB banko teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.

  demonstracinė prekyba

  Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investuojama remiantis tokia informacija. Prieš priimdami sprendimą investuoti demonstracinė prekyba konkrečias finansines priemones, turite patys ar padedami konsultantų įvertinti, kad, demonstracinė prekyba prekyba infliacijai, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo banko valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė.

  Jei investuojate į finansines priemones užsienio valiuta, keitimo kursų pokyčiai gali turėti įtakos Jūsų investicijų grąžai.

  demonstracinė prekyba

  Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti, ar Jums ši rizika yra priimtina. Pasikonsultuoti galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

  demonstracinė prekyba

  Atvykite į pageidaujamą SEB banko skyrių demonstracinė prekyba, ir mes Jus supažindinsime su Lietuvos Respublikoje galiojančia investavimo tvarka, reikalavimais, reikiamais demonstracinė prekyba bei vertybinių popierių prekybos ir operacijų įkainiais. Išsamesnės informacijos apie investavimo internetu sąlygas ir demonstracinė prekyba popierių operacijų įkainius teiraukitės paskambinę  telefonu arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.