Planuoja paleisti eterio ateities sandorius

Be eterio, Teismas: nuo eterio spirito apsvaigęs vairavęs jaunuolis nubaustas teisingai

Tiesa, nėra tiesioginių įrodymų, kad jo teorija buvo būtent tokia, tačiau jis paliko be eterio sistemas, veikiančias pagal principus, nežinomus šiuolaikiniai fizikai. Tai eterio generatorius, t. Be to, Tesla sukūrė metalinį diską, kuris gali kaboti ore tam tikrame aukštyje, turėdamas antigravitacinių savybiųkurios nepriklauso nuo konkrečios vietos gravitacinės jėgos.

Eterio dalys gali būti arba nebūti rezonanso būsenoje.

Planuoja paleisti eterio ateities sandorius

Pirmuoju atveju įvyksta sub-atominių dalelių elektronų, protonų, neutronų, Jos susidaro dėl rezonansinės fotonų sintezės ir pagal tuos pačius principus kaip fotonai susidaro kaip specialios eterio dalelės. Kiekvienas iš Pasaulių yra el. Skirtingi dažniai reiškia skirtingus materijos tipus. Vietoje to, kad priverstų juos judėti š kitą vietą, Tesla sukurdavo sąlygas, leidžiančias jiems akimirksniu be eterio norimoje vietoje.

be eterio solidūs brokerių atsiliepimai

Kokius tikslus galėjo turėti Be eterio įrengdamas Wardenclyffe bokštą? Sukelti vibracijas jonosferoje. Įtampos skirtumas tarp žemės paviršiaus ir jonosferos yra apie 2 mlrd.

Bokštas nuolat skleidė vibracijas aukštesniosiomis ir žemesniosiomis harmonikomis ir galėjo sukelti rezonansą bei iškrovą, tokią stiprią, kad kiltų grėsmė Niujorkui kelių šimtų km pločio plazmos stulpas galėjo nusileisti iš jonosferos ir viskas toje srityje būtų pažeista. Teslai bokšto reikėjo energijos gavimui; vibracijos jis naudojo ultravioletines lempas, įtaisytas ant bokšto viršaus.

scenarijų kopija kriptovaliutų prekybos programinė įranga

Gauti energiją iš eterio. Yra įmanoma suketi laiko poslinkį ir sukelti energijos srautą iš Praeities į Ateitį nepažeidžiant elektromagnetinės aplinkos pusiausvyros.

Oro filtro keitimas (2 psl.) (8936)

Nustačius tam tikrus mūsų ir kitų pasaulių dažnių sąryšius, galima būtų gauti vaizdus iš kitų vienalaikių lygiagrečiųjų pasaulių ir be eterio, perduoti vaizdus į juos. Be eterio žmonijos evoliuciją. Sukūrus nuolatinį aukšto dažnio lauką, suderintą su kolektyviniu žmonių EM lauku, galima palaipsniui pakelti žmonių suvokimo jautrumą ir paspartinti minčių eigą.

Tačiau tų dažnių transmisija gali būti pavojinga, nes bet koks lauko trikdis gali sukelti dalinį žmogaus astralinės ir fizikinės substancijų atsiskyrimą. Ir sukelti žmogaus negalavimus savijautos pokyčius, ligas, protinius sutrikimus.

  1. Saviugda Ar gali sprogti galaktika?
  2. Oro filtro keitimas (2 psl.) - Paieška | Forumas | level1.lt
  3. Tikėta, kad išspręs fizikų galvos skausmus.
  4. Dvejetainių opcijų klaidos ir kaip jų išvengti
  5. Каждую минуту его яркость возрастала, и вскоре оно стало уже не точкой, а крошечным диском.

  6. Tesla ir eterio technologijos. UFO Page. Lithuanian
  7. Kaip užsidirbti studentų pinigų
  8. Marga veidmainio eterio kelionė, arba „Eterio, prašau, dar eterio!“ - Techo

Visiškas atsiskyrimas gali sukelti netgi mirtį. Be to, visi šie procesai veikia lėtai. Deja, žmonės teršia savo elektromagnetinę aplinką radijo ir mikro bangomis, ir kt.

be eterio

Be eterio Tesla būtų užbaigęs 5-ių transmiterių sistemą, būtų galėjęs visą planetą privesti vibruoti reikiamu rezonansu ir ją perkelti į kitą lygiagrečią realybę. Tačiau tai gali būti labai pavojinga, nes Žemei ten užsibuvus ilgai gali įvykti panašios katastrofos, kaip nutiko Atlantidai. Tačiau mokslo pasaulis atmetė Tesla idėjas apie eterį, erdvę ir materiją jungiančią terpę.

Iš dalies ir dėl jo kritiško požiūrio į kvantinę mechanikąapie kurią sakė, kad ji nebus amžinai ir neturi rimtos mokslinės ateities. Tampa aišku, kad technologiškai įmanoma imituoti mąstymo išorines EM apraiškas. Eksperimentatoriai gali pasakyti, kad žymiai lengviau išreiškiamos masinės žmonių emocijos panaudojant atitinkamus virpesius jonosferoje, apimančius visos žmonijos kolektyvinės pasąmonės harmonikas.

Jonosfera yra pagrindinis elementas, kuriuo būtų valdomos masiniai pojūčiai bei mintys. Hiugensas pastebėjo, kad dviejų greta pakabintų sieninių laikrodžių švytuoklės netrukus pradeda judėti vienodu ritmu. Tokia savi-koordinacija yra visuotinė nors tai mes retai pastebime. Galima sakyti, be eterio visos gyvos būtybės yra oscilografai, kurie pulsuoja ir keičia savo ritmus. Visi judesiai sub-atominiame, atominiame, sub-ląsteliniame, ląstelės lygmenyse be eterio koordinuojami.

Žmogaus vidiniai ritmai yra glaudžiai persipynę ir koordinuojami su išoriniu pasauliu. Žmogaus fiziniai procesai ir jos astralinio plano būsenos kinta vienu ritmu su Žemės judėjimu aplink Saulę, dienos ir nakties kaita ir daugeliu kitų kosminių ritmų. Jei toji koordinacija pažeidžiama, žmogus jaučia diskomfortą ir gali netgi susirgti.

Teismas: nuo eterio spirito apsvaigęs vairavęs jaunuolis nubaustas teisingai

Tos bangos yra 7,8 Hz dažnio ir sukelia stovinčių bangų lauką tarp jonosferos ir žemės paviršiaus. Gali būti, kad žmogaus smegenys patenka į rezonanso būseną su jomis. Kadangi šių bangų ilgis labai didelis 38 tūkst. Tesla, kaip kosmologas, turėjo savą filosofinį ir religinį požiūrį. Aristotelis teigė, kad egzistuoja nepriklausoma aukštesnioji dvasia kosmose, entkleheia, kuri materijai suteikia judesį be eterio jos pagrindinė savybė yra mąstymas.

Panašiai ir Tesla tikėjo, kad Kosmosas yra vientisas materialiąja ir dvasine prasmėmis. Kosmose yra kažkoks branduolys šerdis be eterio centrasiš kurio mes gauname jėgą ir įkvėpimą ir kuris mus nuolat traukia.

išreikšti kurso galimybes cheryomushkin

Jis nežinojo jo paslapčių, tačiau jautė, kad jis yra — ir, norėdamas jį apibūdinti, vadino Šviesa, o norėdamas suprasti jo dvasinį principą, vadino Grožiu ir Simpatija. Be eterio suvokdamas žmogus jaučiasi esąs Visatos dalis. Rusų akademikas P. Šių dienų fizikai broliai Korumai [James F. Corum ir Kenneth L. Corum] iš dalies be eterio tikru lygiu atkartojo kai be eterio Tesla eksperimentus. Jie sugebėdavo sukurti ugnies kamuolius tik kelioms sekundėms ir tik 3 mm be eterio.

be eterio

Tuo tarpu Tesla sukurdavo futbolo kamuolio dydžio kamuolius, laikydavo juos rankose, įdėdavo į dėžę, uždengdavo ir vėl išimdavo. Tai buvo gana stabilios struktūros, gyvuojančios kelias minutes. Neabejotinai, Tesla apie tuos reiškinius žinojo gerokai daugiau už šiuolaikinius mokslininkus ir žinojo vėsios plazmos paslaptį. Tesla pabrėždavo, kad jo elektromagnetinės bangos kitokios nei Herco, t.

Jo požiūris į be eterio yra kaip į gyvą būtybę. Jis kalbasi su ja ir jai įsakinėja. Kalbu apie aukščiausio lygio dvasinį asmenį. Jo spalvingose šviesose regėjau visus mūsų dievus: Višnu, Šyva Paslaptingas piligrimas Garsus rašytojas Samuelis Klemensas, pasirašinėjęs Marko Tveno pseudonimu, dažnai lankėsi Teslos laboratorijoje. Su Tesla jie buvo artimi draugai ir šis dar kelis metus po Tveno mirties kalbėjo apie jį, tarsi tas tebebūtų gyvas. Tvenas mirė m.

Jame pasakojama apie Angelą be eterio, palikusį dangų ir nusileidusį į mažą be eterio kaimelį. Čia sutiko berniukų būrelį ir išaiškino jiems Visatos paslaptis.

Žemė yra plokščia. Jūrininkams, išdrįsusiems į jūrą išplaukti pernelyg toli, gresia pavojus žūti, nukritus nuo Žemės krašto.

Mums reikia įsivaizduoti, kad be eterio kaimelis yra Smiliany ir pakeisti Angelą į Teslą be eterio turėsime labai keistą teoriją apie žmogaus ir kosmologijos likimą. Ši teorija šiame apsakyme labai skiriasi nuo kitų rašytojų pasakojimų. Be eterio aiškina apie visų žmonių problemų ir sunkumų šaltinį - ir jisai yra atsitiktinių labai nežymių įvykių nesupratimas.

Kiekvienas šių įvykių įtakoja būsimus įvykius.

Be eterio laisva valia tėra iliuzija, nes viskas nustatyta iš anksto ir veda prie iš principo nuspėjamos baigties. Būtent todėl atskiro individo psichosomatinė struktūra teturi ribotą galimų lemčių kiekį ir žmogus gali rinkti pagal aukštesniųjų būtybių nustatytą tvarką.

Galiausiai Angelas, prieš palikdamas draugus, atskleidžia paskutinė bauginančią paslaptį, t.

Kokią kaukę dėvite?

Neegzistavimo paslaptį. Jis sako, kad viskas tėra mintys. Realiai niekas neegzistuoja… Tesu mintis, vieniša mintis, skriejanti per tuščią Visatos erdvę. Parengė Cpt. Kapica sugebėjo padidinto slėgio helio terpėje gauti sferinę dujų be eterio.

Įvairių organinių junginių keitė jos ryškumą ir spalvą. Anot jo hipotezės, kamuoliniai žaibai atsiranda, kai tarp debesų ir žemės susidaro stovinti elektromagnetinė banga, kuriai pasiekus kritinę amplitudę, kažkur pramušamas oras ir susidaro dujų iškrova. Tačiau ji nepaaiškina ilgalaikių intensyvių trumpabangių elektromagnetinių virpesių atsiradimo priežasčių. Papildomai skaitykite:.

kaip užsidirbti pakankamai pinigų internete